Beautyvise

Peeling kawitacyjny – co to jest i jak wykonać zabieg w domu?

Poznaj peeling kawitacyjny – głębokie oczyszczanie skóry w domu

Peeling kawitacyjny to innowacyjny sposób na poprawę wyglądu i kondycji skóry, jest bezbolesny i bezinwazyjny. Peeling kawitacyjny to alternatywny jak i skuteczniejszy sposób na usuwanie martwego naskórka od zwykłych peelingów. Jak więc wykonać peeling kawitacyjny w domu? W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym zabiegu kosmetycznym, w tym jak go zastosować, jakie efekty daje i czym właściwie jest peeling kawitacyjny. 

Czym dokładnie jest peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to metoda usuwania martwego naskórka, która pozwala na odsłonięcie młodszej i zdrowszej warstwy skóry, przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Można to zrobić na różne sposoby, w tym przy użyciu urządzeń, które wytwarzają miniaturowe pęcherzyki za pomocą ultradźwięków znajdziesz je u nas na sklepie https://beautyvise.pl/kategoria-produktu/peeling-kawitacyjny/ . Zaletą kawitacji jest jej łagodność oraz możliwość stosowania u osób z problemami z porami. Po zabiegu skóra jest ujędrniona, wygładzona i nawilżona, co wpływa pozytywnie na jej kondycję. Przed nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych, zaleca się poprzedzenie ich aplikacji kawitacją.  

Jak krok po kroku wykonać peeling kawitacyjny w domu?

Poniżej znajdują się ogólne wskazówki, które mogą pomóc w wykonaniu peelingu kawitacyjnego w domu:  

1. Przygotowanie skóry: przed przystąpieniem do zabiegu peelingu kawitacyjnego należy dokładnie oczyścić skórę i pozbyć się wszelkich pozostałości makijażu i zanieczyszczeń.  

2. Przygotowanie urządzenia: należy naładowane urządzenie włączyć oraz wybrać tryb pracy urządzenia.  

3. Przygotuj wodę aby w trakcie zabiegu dodawać ją na skórę i końcówkę urządzenia aby zwiększyć działanie produktu  

4. Przeprowadzenie zabiegu: należy delikatnie przesuwać końcówkę urządzenia po skórze w okrężnych ruchach. Nie należy zbyt mocno naciskać na skórę, aby uniknąć jej uszkodzenia. Zabieg peelingu kawitacyjnego trwa zazwyczaj około 10-15 minut.   

5. Czyszczenie urządzenia: po zakończeniu zabiegu należy dokładnie wyczyścić urządzenie z pozostałości   

6. Po zabiegu można nałożyć krem nawilżający lub maseczkę.

Shopping Cart